Piramidy Yantra w medycynie energetycznej"Moc uzdrawiania lub czynienia człowieka chorym,
(...)
, jest właściwością, z którą rodzi się każdy z nas."
Mark TwainZanim zdobyłem dzisiejsze doświadczenie i Wiedzę na temat leczenia energią, wielokrotnie konsultowałem ten temat z czołówką polskich healerów. Robiłem mnóstwo eksperymentów i gromadziłem doświadczenia. 
Sporo informacji przekazał mi w roku 1997 zawodowy lekarz i jednocześnie jeden z czołowych polskich uzdrowicieli, mistrz bioenergoterapii, śp. dr Henryk Słodkowski.   


piramidy Yantra   piramidy Yantra   piramidy Yantra

Pod wpływem dotyku dr Słodkowskiego czułem subtelne ciepło, zbliżone do przekazów energetycznych jego kolegów. W momencie, gdy ułożył dłonie w kształt piramidy i ustawił je nad czubkiem mojej głowy, miałem wrażenie, jakby ktoś otworzył mi czaszkę, a potem lał silny strumień niezwykle orzeźwiającej, źródlanej wody. To było bardzo przyjemne i silnie regenerujące doznanie. Powtarzaliśmy to z grupą znakomitych uzdrowicieli na licznych pacjentach i za każdym razem efekty były bardzo przekonujące.

piramidy Yantra- Znakomite efekty i tzw. CUDA obserwowaliśmy u niemowląt, dzieci autystycznych, dzieci z zespołem Downa, ludzi starych, duchowo nieobecnych, w śpiączce...
Są to wyjątki pozwalające na użycie tej konstrukcji bez pytania chorego o zgodę.
Z dziećmi  autystycznymi niemal za każdym razem możliwy staje się kontakt wzrokowy i porozumienie telepatyczne. W przypadkach ludzi starych, którzy wymagają stałej opieki, następuje mobilizacja energii i powrót do świata ludzi odpowiedzialnych za siebie samych.
U pogrążonych w głębokiej śpiączce zdarzają się przebudzenia. - Eksperymenty te miały miejsce w szpitalach i dotyczyły także sąsiadów z łóżek znacznie oddalonych od pacjenta, poddanego działaniu piramidy. (Potwierdza to ich duży zasięg.) 
Tego typu "cudowne uzdrowienia" ostatecznie wykluczają efekt placebo i dowodzą, że siła płynąca z piramid YANTRA aktywizuje ducha. - Tak jak aktywizuje go u ludzi pragnących "przebudzenia", ROZWOJU i wewnętrznej Wiedzy, tak samo porusza go bardzo mocno u ludzi zrezygnowanych, poddanych chorobie. 

Przykłady:

- Pewien nabywca modelu B przez długie lata nosił na czole paskudną, fioletowo - czerwoną narośl wielkości kasztana. Gorąco pragnął się jej pozbyć, lecz lekarze stanowczo mu to odradzali.
Po zainstalowaniu piramidy narośl stopniowo zmniejszała się aż znikła zupełnie.  

- Jednym z najbardziej spektakularnych przypadków było całkowite ustąpienie cukrzycy u kobiety, która mając 83 lata cierpiała na nią od ćwierć wieku. 
Wprawdzie nadal kontroluje poziom cukru, ale od dawna nie bierze już insuliny. Jej wypowiedź: 
Mój lekarz zadzwonił , by przekazać mi wyniki ostatnich badań. Piał z zachwytu, bo w swojej długiej historii leczenia ludzi i nigdy nie spotkał podobnego przypadku.
Mój wzrok padł wtedy na piramidkę i po prostu wiedziałam, że to dzięki niej. Szkoda, że te piramidy nie są obecne we wszystkich szpitalach.
  

- Charakterystyczna jest historia choroby mojej mamy (Urszuli Mirońskiej), która zahamowała rozwój złośliwego raka w stadium zaawansowanym.
Natychmiast po otrzymaniu diagnozy z wielką stanowczością powiedziała, że SAMA zdecyduje, na co i kiedy umrze.  Kategorycznie odmówiła TEJ chorobie prawa do istnienia.
Zrezygnowała z operacji i zamontowała pod łóżkiem model A.  Ponieważ po tym działaniu rak w ogóle nie dawał żadnych znaków, poddała się po 3 latach badaniom, które wykazały, że nie zniknął, ale i nie powiększył się ani o milimetr. Lekarze dziwili się, że nie czuła żadnego bólu ani nie miała żadnych dolegliwości wskazujących na jego istnienie. Mama zmarła wiele lat później po prostu.... na śmierć.

Często powtarzające się "cudowne uzdrowienia" sprawiły, że wraz z żoną znaleźliśmy się na liście "100 najlepszych uzdrowicieli polskich" tygodnika KULISY (2001r.). 
Nie staraliśmy się o to wyróżnienie, tym bardziej ogromnie nas zaskoczyło!  Nigdy nie wpadłbym nawet na pomysł, by  nazywać nas  uzdrowicielami.  Zasługi należałoby przypisać energii piramid, chociaż... nikomu (jak dotąd) nie udało się dowieść ich leczniczych właściwości. 

W żadnym więc razie nie oferuję piramid jako środka leczniczego na jakiekolwiek dolegliwości. 
Jestem głęboko przekonany, że wspierają one rozwój DUCHOWY, a ludzie na ścieżce rozwoju - czy to przy piramidach czy w tybetańskim klasztorze - potrafią rozprawić się z chorobami w sposób niekonwencjonalny - siłami Natury. W każdym bowiem przypadku cudownego uzdrowienia  najważniejszą rolę odegrała  wewnętrzna DUCHOWA decyzja chorego człowieka, jego wizja przyszłości w zdrowiu i silna wola życia. 
Jak powiedział były minister zdrowia Zbigniew Religa; 80% chorób leczy się sama. Czas i skuteczność zależy niewątpliwie od sił Natury, które energia piramid aktywizuje w sposób szczególny. I taka jest pewnie jej rola! Stanowi tylko wzmacniacz i przyspieszacz wszystkich procesów naturalnych, a więc także naturalnego procesu leczenia.yantra


Korzyści z piramid w medycynie energetycznej

Aby nie być posądzonym o szarlatanerię, wielu lekarzy instaluje piramidy w gabinetach jako dekoracyjne obiekty wyposażenia wnętrz lub - za oknem - jako rzeźby ogrodowe. Rzadko który przyznaje się do postępowych skłonności ku medycynie energetycznej. Wnioski i spostrzeżenia otrzymuję najczęściej z zastrzeżeniem, by umieścić je jako wypowiedzi anonimowe.
Poniżej najważniejsze z nich: 


1. DZIAŁANIE PREWENCYJNE.
Piramida YANTRA powoduje wielokrotne wzmocnienie ludzkiego kostiumu energetycznego.   Jak wykazały badania radiestezyjne, stajemy się po prostu silniejsi, zdolni obronić się przed szkodliwym promieniowaniem geopatycznym, elektrosmogiem... Pozwala to uniknąć wielu poważnych chorób. Energia, którą zużywamy na codzienną walkę z zakłóceniami środowiska naturalnego staje teraz wolna do naszej dyspozycji. 
Nagły przypływ energii sprawia, że posiadacze piramid YANTRA często odnajdują swoją drogę, pasję lub satysfakcjonujące zajęcie. Oddziałuje to całościowo na nasze zdrowie, system immunologiczny, kondycję i radość życia.


2. ZNAKI.
Już pierwszy kontakt z energią piramid YANTRA może ujawnić zagrożone miejsca w naszym organizmie. Pojawia się np. nagły ból kręgosłupa, serca, nerek.....  Jest to ZNAK, że koniecznie trzeba się nimi zająć! Nie muszą to być JESZCZE organy chore, jednak na planie energetycznym bardzo osłabione. Dalsze zaniedbanie da o sobie znać nieco dotkliwiej.


3. Przy piramidach YANTRA możemy czuć się silniejsi, możemy odkryć, co nas truje i wyeliminować to.

Jesteśmy stworzeni, by jeść zdrowe płody Ziemi, dla których posiadamy odpowiednie enzymy trawienne.
W przypadku, gdy w pożywieniu znajduje się nadmiar produktów uwłaczających Naturze (barwniki, konserwanty, pestycydy....) musimy wytworzyć zupełnie nowe, nieznane dotąd enzymy, co oznacza konieczność mutacji. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, w jakim to pójdzie kierunku: jak będziemy w przyszłości wyglądać i funkcjonować.
Przypuszczalnie ruch bretarian (ludzi odżywiających się światłem) to jeden z planów ocalenia gatunku ludzkiego, jednak z uwagi na "elitarność" i trud jest to metoda bardzo niepopularna.
Fotografie kirlianowskie i badania radiestezyjne dowiodły, że przy piramidach promieniowanie aury staje się mocniejsze, a przepływ energii w meridianach doskonały. Tak wzmocniony organizm jest zdolny rozpoznać dostarczane w pokarmie "ciała obce" i sprawić, że wydalamy je bez konieczności trawienia czegoś bezużytecznego.
Można wysunąć tezę, że w ten sposób piramidy YANTRA przyczyniają się lub wspierają usuwanie toksyn. Z tego powodu konstrukcje te są ogromnym wsparciem dla wszelkich kuracji oczyszczających i powinny być obecne na oddziałach detoksykacji.


piramidy Yantra4. Wzmacniając DUCHA, wzmacniamy naszą siłę i wolę, dlatego w  wielu przypadkach przy piramidach wystarcza niekiedy sama tylko chęć bycia zdrowym
Budzi się w nas psychiczna moc i przekonanie, że w bioaktywnym polu sił, płynącym z piramid na zewnątrz rosną siły obronne organizmu. Całość pozwala sprawnie i relatywnie szybko uporać się z każdym wirusem czy bakterią.
Ponieważ wielu posiadaczy piramid donosi o całkowitej likwidacji wieloletniej bezsenności, prawdopodobnie ich lekarzem bywa również ZDROWY SEN.


5. Ludzki organizm jest tak wspaniałą  biochemiczną "maszyną", że większym cudem jest choroba niż jej brak. Rola piramid to przede wszystkim idealna możliwość uświadomienia sobie, że praktycznie wszystkie dolegliwości wewnętrzne są natury psychosomatycznej i odpowiedzialność za nie znajduje się w nas samych.
Uzyskana przy tej konstrukcji sprawność ducha i przejrzystość duszy sprawia, że uświadamiamy sobie, do czego potrzebne nam cierpienie naszego ciała. Pojmujemy związek, jaki istnieje między umysłem, duszą i materialną powłoką.  Jasno-widząc przyczyny, jesteśmy zdolni przeprowadzić własną autoterapię i sterować siłami Natury według woli. W pełni polegamy na zdolnościach samoleczniczych organizmu.  
Jest to bezsprzecznie pierwszy krok ku samozasilaniu.


6. W przypadkach beznadziejnych (np. ostatnie stadium raka) obserwowałem, jak pacjenci świadomie kładli kres długiemu, bezsensownemu cierpieniu. Charakterystyczna pełnia ZROZUMIENIA nakazywała im zakodować płynącą z niego naukę i przejść na "drugą stronę" z lekkością mędrców.  

7. W każdym przypadku  w obecności piramid wcześniej czy później do głosu dochodzi świadomość istnienia wielu poziomów leczenia. Najbardziej dojrzali osiągają poziom duchowy. (Szerzej na ten temat w artykule dr Olka Chwastka o siedmiu poziomach leczenia.)
Na niższych szczeblach energia piramid znakomicie koresponduje z kroplami Bacha, homeopatią, biorezonansem, akupunkturą, z masażem, z ziołami...i niezliczoną gamą metod naturalnych.

piramidy Yantra8. Wielu uzdrowicieli wspiera się energią piramid YANTRA, aby zregenerować własne siły, oczyścić się między wizytami ludzi chorych, a także wzmocnić swój przekaz energetyczny i  intencje. 
Przebywanie pod piramidką działa na healerów jak orzeźwiający prysznic najczystszego światła.

Fot. 2006 r -10 lat po naszych pierwszych konsultacjach dr Henryk Słodkowski tankuje energię piramidy Yantra. yantra


Uzdrawianie duchowe

Jeśli oczekujemy cudu, który się nie zdarza, znaczy, że musimy trochę poszukać... w sobie.
Pacjenci przechowujący w duszy toksyczne emocje jak poczucie krzywdy, pretensje, nieutulony szok po jakimś przeżyciu... potrzebują czasu, by zrozumieć zależności między negatywnymi emocjami i ciałem.  W każdej chorobie warto wejrzeć na dno swojej duszy.
 

DEPRESJA

to w dzisiejszych czasach zjawisko masowe. Jedną z jej przyczyn jest fakt, że nasza filozofia życiowa od wieków skłócona jest z wewnętrzną Prawdą o nas samych. W myśl ogólnie przyjętych zasad i poglądów wielu ludzi nie akceptuje własnych myśli i uczuć.
Depresja bywa skutkiem nałożenia "kaftana bezpieczeństwa" na jakieś uczucie, a zatem "spętane" są wszystkie. Zostaje tylko pustka i cierpienie. Ratunkiem jest dotarcie do wewnętrznych pragnień i dążenie ku spełnieniu.
Obecność piramidy ułatwia konfrontację z własnym  wnętrzem. Tam znajdują się wszystkie odpowiedzi i możliwe jest znalezienie przyczyn. .

Ponieważ piramida wzmacnia energetycznie, w lżejszych przypadkach osoby depresyjne, apatyczne i ospałe w cudowny sposób budzą się do życia, a nadmiar energii motywuje ich do aktywności.

UWAGA! Poza depresją i nerwicą nie znam ani jednego przypadku całkowitego wyleczenia poważniejszych chorób psychicznych przy pomocy energii piramid.

yantrapiramidy Yantra

Dynamizowanie preparatów naturalnych

Według badań lekarzy i radiestetów naturalne leki i preparaty wzmocnione energią piramid są silniejsze, o wiele skuteczniejsze i łatwiej przyswajalne przez organizm.

Wszystkie preparaty wstawiamy na średni poziom (na płytkę biokondensatorową). 

piramidy YantraWyjątek stanowią naturalne środki uspokajające" potrzebne osobom w stanie histerii, wytrąconym z równowagi, potrzebującym  "uziemienia". Może to być szklanka czystej wody,  krople Bacha, zioła, olejki eteryczne.... 
Wtedy stawiamy preparat na dolnej płycie piramidy, gdzie przeważa energia Ziemi.
Osoby zdenerwowane stosunkowo szybko wracają potem do równowagi.
 
Podobnie jak preparaty naturalne możemy wzmacniać w piramidach  kamienie szlachetne  i używać ich energii do celów leczniczych. Tak samo ładujemy również berła faraonów.


CZAS DYNAMIZOWANIA  
zależy od gęstości preparatu. Środki produkowane na bazie wody i alkoholu czy substancje w proszku nasycają się energią w kilka - kilkanaście minut, a utrzymuje się ona - z tendencją spadkową - do ok. miesiąca.

piramidy YantraSubstancje oleiste,
np. olejki eteryczne, do masażu i pielęgnacji, oleje spożywcze.... potrzebują postać w piramidzie do kilku godzin (najlepiej przez noc).

Kamienie szlachetne 
i biżuteria przed naładowaniem potrzebują oczyszczenia. Można stosować tu klasyczne metody jak woda z solą, deszcz i kąpiel słoneczna, zakopanie w ziemi na krótki czas.
Gdy kamień jest czysty i suchy, ładuje się  - zależnie od struktury - od kilku minut do kilku godzin.

Berła i berełka 
ładują się doskonale ok. 15 min., ponieważ w tym przypadku nikt bezpośrednio nie dotyka kamieni.
Gdy berło używane jest do leczenia ciężkich schorzeń, warto postąpić z nim jak z kamieniem szlachetnym (przed ładowaniem oczyścić).  

Można na raz ładować w piramidzie tyle bereł, ile się zmieści, chyba że odczuwamy przy tym energetyczny chaos.

Żywność - zależnie od gęstości produktu, podobnie jak leki, ładujemy od kilku minut do kilkunastu godzin.


UWAGA

Preparaty wstawione do piramidy działają na ludzi znajdujących się w bezpośredniej bliskości jak środki homeopatyczne. Trzeba być więc bardzo ostrożnym!!!
Znamy przypadek, kiedy dziecko włożyło do wnętrza piramidy B PIRYT(metalizujący kamień zawierający rtęć) i cała rodzina zachorowała na "grypę".  Po dwóch dniach odkryli, że ich "grypa"  to po prostu objawy... zatrucia rtęcią!!!
Po usunięciu kamienia z wnętrza piramidy wszyscy "cudownie" wyzdrowieli.

W innym przypadku właściciel biura wyposażonego w model B  miał zwyczaj odkładania telefonu komórkowego na "poręczną półkę" (średni poziom piramidy). Nie rozumiał, dlaczego firma mu szwankuje, ludzie chodzą często na zwolnienia i brak im koniecznej koncentracji. 

To i wiele podobnych zdarzeń uświadomiło nam konieczność wielkiej uważności.
Należy również pamiętać, że nawet lek Natury nie dla wszystkich jest ideałem! Olejki eteryczne i zioła nie są obojętne!  Dla człowieka cierpiącego na bezsenność czy nadciśnienie... środek silnie pobudzający z całą pewnością  będzie szkodliwy. Dla osoby pozbawionej sił witalnych usypiająca lawenda też okaże się złoczynna. - Krople Bacha nie szkodzą nigdy.

yantra

Zabiegi energetyzujące

Najmniejszy model jest wystarczający do zregenerowania wewnętrznej siły samoleczniczej ludzi, zwierząt i roślin. Zdarzają się czasem "cudowne" uzdrowienia, lecz nigdy wbrew woli chorego. 

Warto trzymać chore miejsce nad jej czubkiem. W przypadku poważnych schorzeń (np. raka) można zamontować piramidkę na stałe pod łóżkiem. - Powinno być dostatecznie szerokie, tak, aby człowiek mógł instynktownie przysuwać się lub odsuwać od strumienia energii.  Coś w nas doskonale wie, ile potrzeba nam kosmicznego światła i każdy ma własne tempo regeneracji organizmu.
Jeśli częściej leżymy obok szpica piramidy, albo gdy pojawi się bezsenność, trzeba przenieść piramidkę na nocny stoliczek. Wówczas działanie jej zostanie złagodzone.
 
Kąpiel energetyczna przy modelach domowych jest możliwa, gdy piramidka stoi na stole, pod którym można się położyć lub wsunąć stopy.
Badania dowiodły, że kilka minut takiej energetyzacji w modelu B wzmacnia aurę i przepływ energii w akupunkturowych meridianach. Rozpoczyna się tym samym silny proces oczyszczania organizmu z toksyn, przy czym mogą wystąpić nieprzyjemne objawy: mdłości, omdlenie, osłabienie....
Jest to tylko chwilowe i świadczy o rozpoczętym procesie uzdrawiania.

W przypadku, gdy wzmocnimy terapię w sposób mentalny,  wyniki mogą być zaskakujące.
Warto w tym celu wyobrazić sobie strumień światła i skierować go w chore miejsce z pełną miłości intencją uzdrowienia. Warto zwizualizować oczekiwany efekt końcowy.  

"Kąpiel" jest też doskonałym sposobem regeneracji ciała i duszy człowieka wyczerpanego po całodziennej, stresującej  pracy. 

BERŁA W ZABIEGACH BIOTERAPEUTYCZNYCH
piramidy YantraBerło - jako doskonały przekaźnik i kondensator - kumuluje i ułatwia transfer zarówno energii z piramid jak i uzdrawiającej mocy konkretnego healera.

Naładowane w piramidzie berło można położyć obok chorego lub "masować aurę" płynnymi, powolnymi ruchami z dołu ku górze. Tak Wspomagane są siły NATURY i możliwości  samolecznicze organizmu.

Za pomocą berełek możemy przeprowadzać również zabiegi wzmacniania osłabionych czakr. 
Po naładowaniu w piramidzie  kładziemy małe berełka na dwóch czakrach: słabej i mocnej.  
Między nimi tworzy się most energii. Umożliwia to wyrównanie zaistniałej dyferencji  i harmonizację  pracy czakr. 

Możemy również utworzyć most energetyczny nad zblokowaną czakrą (Np. od trzeciej do piątej - gdy czwarta źle funkcjonuje). Osiągamy w ten sposób prawidłowy przepływ energii mimo istniejącego zakłócenia, a jednocześnie doładowujemy osłabione centrum. Polecamy rozwinąć własną fantazję i kierować się intuicją.
Doniesiono mi m.in. o  przypadku całkowitego ustąpienia impotencji berłami trzymanymi w pachwinach.
Ból głowy przechodzi jak ręką odjął pod wpływem witaminy B complex z dodatkiem trzymanego na skroniach berełka....

yantrapiramidy Yantra

Uzdrawianie zwierząt

Wielu ludzi przyprowadzało do nas swoje czworonogi w celach leczniczych i efekty nie raz wprawiły nas w zdumienie.
Pięknie było obserwować człowieka , który w akcie rozpaczy przywiózł psa z łapką skazaną na amputację. Sami byliśmy potem zdziwieni, że udało się tę łapę uratować. Z czasem przestało nas cokolwiek dziwić.
Czworonogi z reguły  same doskonale wiedzą, jak długo muszą tankować energię.
Nasze koty "tankują" zawsze przed wyruszeniem na łowy.  W celu usunięcia drobnych dolegliwości  długo pozostają we wnętrzu piramidy B. Potrafią też na swój sposób korzystać z modelu A.
Z reguły interwencja lekarza nie jest już potem potrzebna, a jeśli tak - to choroba łatwo poddaje się leczeniu.

piramidy YantraNaturalnie już przyjmujemy fakt, że do naszego domu specjalnym wejściem dla psów wchodzą "goście" z okolicznych lasów.
Nie wiemy, jak wiele czerpią z modeli ogrodowych, bo to odbywa się zawsze poza naszą obecnością. Wchodząc do wnętrza najwyraźniej chcą skorzystać z najbardziej "leczniczego" modelu B. Być może niektóre ratują sobie w ten sposób życie.- Przynajmniej tak tłumaczymy sobie zjawisko, że niewiele sobie robią z obecności dwóch bokserów i  wypasionych kotów.

Pewien jeż przesiedział w naszym salonie przez trzy noce z rzędu i odszedł wyraźnie uzdrowiony. 
Z tego też powodu praktyczni chłopi kupują chętnie modele B, by instalować je w oborach.  Oszczędzają w ten sposób na weterynarzu, mają lepsze osiągnięcia w hodowli i zapewniają doskonałą energię nie tylko swojej trzodzie.

Wykluczenie odpowiedzialności

Wszystko, co tutaj opisuję nie może być traktowane jako zachęta do zrezygnowania z leczenia bądź terapii. Nie ponoszę odpowiedzialności, jeśli ktoś zastąpi energią piramid Power Yantra potrzebne mu leki.

 
yantra


Powitanie | Power Yantra | Piramidy Yantra | Historia | Modele Piramid

Piramidalne akcesoria | Berła | Cennik i zamówienia | Aktualności | O mnie | Linki | Kontakt

UWAGA!
Niektóre z prezentowanych tutaj fotografii to symulacje komputerowe, stworzone na bazie moich mniejszych modeli piramid.

Copyright © 2000-2020 do wszystkich tekstów zawartych na stronie: A.J. Miroński. All rights reserved.