Piramidy Yantra i ich szczególne właściwości

"Lepiej zapalić choćby najmniejsze światełko,
niż przeklinać ciemność.
"
Konfucjusz
yantra"Piramida to Wiedzy tajemnej esencja. W niej odkryjesz Wielkie Prawdy. Poznasz prawa proporcji i regułę umiaru. Piramida dumna stoi, milczeniem nabrzmiałym treściami. Znaczeń w niej labirynt cały.      W niej świat masz opisany. Stań u szczytu piramidy, a w Centrum się znajdziesz Całości. Sześć piramid sześcian tworzy. Gdy każdą z nich rozumieniem ogarniesz i Wiedzę z niej spijesz, znak to, żeś WSZYSTKO już pojął."

Abraham Abulafia, XIII-wieczny,
hiszpański mistyk i uczony  
piramidy yantra


Co wyróżnia piramidy YANTRA?"Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach."
Fiodor Dostojewski
yantraŚWIĘTA GEOMETRIA  -  KOSMICZNY PRZEKAZ DŹWIĘKOWY


Power Yantra gwarantuje estetyczne piękno i doskonałe samopoczucie, ponieważ dzięki swej budowie i proporcji stwarza  fraktalne pole elektryczne. Chodzi o przestrzeń, idealnie dostrojoną do wibracji serca i  Źródła  Wszechświata. -  Aura wówczas prawdziwie "oddycha" i może się prawdziwie rozwijać.
Wibracja takiej przestrzeni zwiększa szansę na
uwolnienie od fałszywych emocji ( lęków, poczucia winy...), umożliwia naprawę DNA, obudzenie intuicji,  uczucie połączenia (w miejsce oddzielenia od innych) oraz poprawę relacji międzyludzkich....
Święta geometria
 jest matrycą - praprzyczyną wszystkiego, co było, jest i będzie. Ukazuje, że wszystko jest JEDNOŚCIĄ, opartą o ten sam plan budowy. Uświadamia zależności między strukturą przestrzeni, muzyką, matematyką, geometryczną formą i życiem.

Piramida "śpiewa"!!!
Pitagorejczycy głosili, że Kosmos wytwarza dźwięki o doskonałej harmonii, które są najmilszą muzyką, niesłyszalną dla nas z powodu wzniosłości tych dźwięków i niedoskonałości naszych uszu. Dzisiejsza nauka łaskawie się z tym zgadza. - Ludzka aura jako nierozerwalna część wibrującego Wszechświata przepełniona jest drganiami, które wnikają głęboko w struktury molekularne.  Francuski fizyk, Joel Steinheimer, stwierdził, że odpowiednio dobrany dźwięk jest w stanie zmienić nasz układ komórek, a nawet informacje zawarte w DNA.
Z tej właśnie WIEDZY zrodziła się muzykoterapia, masaże dźwiękiem i bogactwo hinduskich mantr.Stąd wzięły się również różne symbole, diagramy i kręgi zbożowe.  - Każda bowiem wibracja dźwiękowa, każda mantra,  posiada odpowiadającą jej formę graficzną, tzw. yantrę. 
Starożytni Egipcjanie twierdzili, że geometria (święta geometria) to właśnie.... zamrożona muzyka,  graficzny odpowiednik dźwięku i harmonii Kosmosu
Legendarni szamani Indian Hopi poznali to zjawisko do tego stopnia, że umieli zaintonować słowa w taki sposób, że na piasku natychmiast tworzyły się geometryczne wzory.
Dzisiejsza cymatyka potrafi nam to wszystko pokazać! - W miarę wzrostu częstotliwości tonów na ekranie tonoskopu obserwujemy prawdziwą ewolucję prostych wzorów do coraz piękniejszych i bardziej skomplikowanych mandali.
 
yantraKRÓLOWA DIAGRAMÓW MOCY - Shri YANTRA (dosłownie: błogosławione NARZĘDZIE) stanowi jeden z najstarszych kompleksów geometrycznych ludzkości - (ma ponad 12 000 lat).
Symbolizuje ESENCJĘ BOGA I DYNAMIKĘ TWORZENIA w trójkątach obrazujących energię męską i żeńską.
Jej forma od "zawsze" skrywała sekrety budowy Wszechświata i tajemnicę jego twórczych mocy.

Amerykański fizyk i multi-wynalazca, Patrick Flanagan, odkrył, że  działanie Shri YANTRY na poziomie eterycznym zbliżone jest do działania wielkiej piramidy Cheopsa. Dowodził też, że w trakcie medytacji na diagram YANTRA można przeżyć i zgłębić jej subtelny, energetyczno-duchowy przekaz.

yantraTwórca cymtyki, dr Hans Jenny, dowiódł tego przenosząc mantrę OM na ekran tonoskopu.- Już przy "Ooooooou" zaczęły pojawiać się okręgi, następnie szereg trójkątów w środku i wraz z artykulacją "M" ukazał się wyraźny zarys Shri Yantry.
W ten sposób odkryto, że geometria SRI YANTRY jest "zamrożoną muzyką" mantry OM.
Zaczynamy rozumieć, dlaczego medytacja z Yantrą daje te same lub podobne rezultaty, co wielogodzinne śpiewanie mantry OM. Piramidy jako przestrzenne YANTRY,  oddziałują na nas dodatkowo swoją niezwykle subtelną energią Zródła.
 
Joel Steinheimer, zaobserwował jeszcze, że dźwięk A (436 Hz) wchodzi w rezonans z komnatą królewską piramidy w Gizie. Obecnie jednak nastąpiło podwyższenie wibracji na naszym globie i wynosi teraz 440 Hz. Wszystko wskazuje więc na to, że nasz mózg reaguje już na o wiele wyższe częstotliwości niż dawniej. Dlatego potrzebne są nam coraz bardziej "skomplikowane" piramidy. - 
Power Yantra, wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu człowieka Nowej Ery
.
Obcowanie z nią pozwala zgłębić tajemnicę Wszechświata, dotrzeć do wewnętrznej wiedzy i... samoistnie aktywizuje pole MER-KA-BA - bez specjalnych starań ze strony użytkownika. Otwiera nas na niewiarygodne wręcz możliwości naszego Ducha.NAZWA PIRAMID

Cieszę się, że wybierając dla moich piramid  czystą i pełną światła nazwę, YANTRA, tak doskonale  wyraziłem ukryte w niej przesłanie. Przy okazji  wyraziłem też coś więcej.

bursztynSłowo YANTRA w stu procentach odzwierciedla wibrację nazwy bursztynu - JANTAR,- z fenickiego: żywica sosny bursztynodajnej. Dawno temu służyła drzewu do ochrony miejsc zranionych; odkażała, leczyła, wypełniała ubytki.
Jako nieśmiertelna esencja przetrwała 40-50 mln lat, NIC nie tracąc ze swoich właściwości leczniczych. Obecny na powierzchni każdego bursztynu (wyłącznie bałtyckiego) kwas bursztynowy  szeroko wykorzystuje dziś przemysł farmaceutyczny i medycyna alternatywna.
  
Najlżejszy ten "kamień" o złotym blasku i niezwykłych właściwościach był dla starożytnych tak pożądanym klejnotem, że dziś samo  brzmienie  słowa JANTAR przywołuje w pamięci tysiącletni okres wielkiej prosperity naszej Ziemi (od V w. p.n.e.). Bursztynowy szlak wzdłuż Wisły łączył wówczas kraje basenu śródziemnomorskiego z Bałtykiem; na wielką skalę zakwitł handel, a wzajemna wymiana z obcymi przybyszami sprzyjała rozwojowi na wszystkich obszarach bytu.
  
W Nowej Erze magnesem przyciągającym do Polski stanie się być może nasze rodzime uduchowienie - pełne fantazji i mocy, nasze odwieczne połączenie ze Źródłem i pęd do wolności.  
Jestem głęboko przekonany, że Polacy są narodem "wybranym" do propagowania idei duchowej wolności na świecie. Szczególnie, że w dziedzinie oporu przeciw systemom zniewalającym Ducha mamy niezwykle bogate doświadczenie i... wszędzie nas teraz pełno. 
Epoka wykorzystywania człowieka przez człowieka właśnie się kończy, a czas piramid Nowej Ery - dopiero zaczyna.
"przypadkiem", w momencie, gdy pisałem te słowa, jeden z  moich oświeconych czytelników napisał;
"Śniła mi się świątynia w kształcie piramidy i zgromadzeni w niej ludzie. (...) Głos, który (..) przemawiał do ludzi oznajmił: Ojcze nasz, któryś jest W NAS 
W tej samej chwili  zgromadzeni wewnątrz Polacy zaczęli wpadać w stan ekstatyczny...."
  
Więcej na ten temat, patrz Artykuł: 2012 i rola Polaków w Nowej Erze.piramidy YantraGŁĘBOKIE ZNACZENIE SYMBOLU
Pojawienie się w świecie piramid przestrzennej formy trójkąta żeńskiego (ze szpicem do dołu) oznacza, że w Nowej Erze zadaniem ludzkości jest uaktywnienie żeńskiej intuicji i połączenie jej z dostatecznie rozwiniętymi już, siłami męskimi - rozumu, przedsiębiorczości, dynamiki, pędu do techniki.....

Dwa przeciwne trójkąty
symbolizują integrację siły męskiej z żeńską, światła z cieniem, ducha z materią, Kosmosu z Ziemią,  tego, co w nas boskie i wzniosłe z tym, co zwierzęce i niskie.
Z tego symbolu wywodzi się żydowska "Gwiazda Dawida" - w rzeczywistości znacznie starsza od legendarnego króla. Swoimi korzeniami sięga Dalekiego Wschodu. W tantryzmie hinduistycznym zwana była Wielką Yantrą - ZNAKIEM zrównoważonej boskości, niepohamowanej  płodności i twórczej mocy. Trójkąt skierowany szpicem do dołu obrazuje Wielką Samicę, istniejącą przed początkiem świata. 
Żydowska kabała przejęła "gwiazdę" z całą świadomością jej charakteru. Nic więc dziwnego, że Żydzi są tak płodnym narodem. - W pełnym tego słowa znaczeniu!  Płodzą i mnożą się i trwają pomimo okrutnej historii i setek pogromów... Posiadają też szczególnie dużą liczbę niezwykle płodnych twórców: pisarzy, kompozytorów,  filmowców, wynalazców....  a nawet twórców zawikłanego oblicza finansjery.  
Już CZAS, by wszyscy obudzili tę twórczą SIŁĘ w sobie i zaczęli z niej prawdziwie korzystać.
Tajemnica egipskich kapłanów, Wiedza tajemna, filozofia Majów, Tolteków...  stały się już dla nas dostępne.

piramidy YantraForma zawierająca w sobie trójkąt męski i żeński  to odwieczny symbol czakry Anahaty.  Jest to czakra splotu słonecznego silnie związana z naszym losem i zmysłem sprawiedliwości.
Tu rodzi się poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego, związki z ludźmi, dobro, INTUICJA, empatia i... miłość.  Ta prozaiczna - między kobietą a mężczyzną, matką a dzieckiem... (Bezwarunkowa mieszka w centrum serca.)Owa "zwykła" miłość czyni życie ziemskie szczególnie nęcącym i popycha nas do TWORZENIA. - i nawet zwierzęta, które budują nowe gniazdo, uruchamiają twórcze moce z tego obszaru "świadomości".
Twórczość człowieka sięga o wiele dalej! Gdy z miłością współdziałają w nim przeciwieństwa będące zwykle wobec siebie w opozycji (siła męska i żeńska), możliwe jest stworzenie czegoś, czego świat do tej pory jeszcze nie widział: nowych prądów w sztuce czy filozofii oraz prawdziwie wielkich dzieł, z których największym jest...  nowy człowiek.
Doskonale działająca Anahata owocuje zatem odkryciem Boga-twórcy w... samym sobie. 
Tylko dzięki temu, że potrafimy kochać, sprowadzamy Niebo na Ziemię i bez krzywdy dla kogokolwiek tworzymy tutaj własny raj.BUDOWA PIRAMID YANTRA

Piramidy YANTRA wykonane są ściśle i precyzyjnie według przekazów z lat 1990 - 2012. Prawidłowość utkwiona w proporcjach każdego modelu i ich wzajemne relacje, matematycznie logiczne i geometrycznie doskonałe, zostały mi przekazane w trakcie oświecenia.

Części metalowe tworzą antenę. 
Mosiądz, z którego wykonane są POWER YANTRY, zawiera dużo miedzi - leczniczego metalu planety Wenus.
Oznacza to, że energia piramid, które posiadamy blisko siebie, zabarwiona jest ciepłą wibracją  miłości. - Ludzie, którzy w sposób zdecydowany stawiają jej opór, mogą odbierać tę energię jako nieprzyjemną, gdyż nazbyt stanowczo "przymusza" ich do otworzenia serca. 

Modele ogrodowe skonstruowane są ze stali szlachetnej, która - jak energia kosmiczna - jest w miły sposób chłodna i nadaje piramidom kosmicznego dostojeństwa. 

Pleksiglas
pełni rolę kondensatora, umożliwiającego kumulowanie piramidalnej energii.

Kamienie szlachetne i półszlachetne w postaci kul lub bereł zabarwiają energię piramid bogactwem ziemskich wibracji. Są to ekwiwalenty najszlachetniejszych uczuć. 

yantra

CO TO JEST ENERGIA PIRAMID YANTRAyantraPRANA 
Przy piramidach YANTRA obserwujemy  niezwykłe zjawisko: przyciągają one z otoczenia strumień cząsteczek prany (energii życiowej), postrzegany czasem gołym okiem jako delikatna, biała mgła lub złote światło. Wielokrotnie udało mi się uwiecznić je na zdjęciach.
Czasem można zaobserwować całe mnóstwo skaczących w powietrzu, błyszczących punkcików. - Są to cząsteczki prany, niezbędne nam do życia, ponieważ budujemy z nich ciało energetyczne. Ich obecność objawia się ogromną witalnością ludzi, zwierząt i roślin.

piramidy YantraSmog, eletrosmog, hałas, pestycydy, zanieczyszczenia, substancje radioaktywne, trucizny w wodzie i pożywieniu, STRES... niszczą pranę, a wraz z nią przepadają nasze rezerwy energetyczne.  Osobista siła zużywana jest na przeciwstawienie się degeneracji i nie starcza jej na realizację marzeń, na miłość, serdeczność, piękno, dobro... 
Dlatego piramidy stanowią tak nieocenioną POMOC w naszych trudnych czasach. - Ludzie pozbawieni energii lgną do nich w sposób instynktowny, jak dzikie zwierzęta, które bez mapy dotrą do wodopoju. I dopiero w zasięgu tych konstrukcji czują się, jakby wzięli orzeźwiający prysznic po męczącej podróży w upale i kurzu. 
Prawdziwe efekty obserwujemy dopiero wtedy, gdy regularnie przebywamy w polu działania Yantry. 
Energii piramidy nie można przedawkować! Tak jak nie można nalać do baku więcej paliwa, niż zmieści. Może nam się udać tylko "do pełna".OCHRONNE POLE 
Planeta Ziemia otoczona jest "kokonem" chroniącym życie przed śmiertelnym promieniowaniem kosmicznym i przed... wszystkim. 
Daje nam to możliwość jedynie trójwymiarowego postrzegania rzeczywistości. "Sosimy" się we własnym sosie i bez stosownej anteny nic prawdziwie NOWEGO nie może się do nas przedostać. - Tylko szczególnie uwrażliwione jednostki zdolne były dotąd przekazać np. kosmiczne prawa, boleśnie znosząc przy tym ciężkie, ziemskie wibracje.

Aktualnie Ziemia przechodzi wielką transformację i wszyscy stajemy się bardziej uwrażliwieni. Mistyczne zdolności budzą się w każdym z nas i tam, gdzie skostniałe poglądy stawiają opór naturalnym zmianom, pojawia się adekwatnie duże cierpienie.
- Gwałtownie potrzebujemy pomocy!

power yantraPiramida YANTRA ściągą w nasz zakres pożądane pasmo energii kosmicznej. We wnętrzu łączy je z generowaną energią ziemską i kumuluje. "Mieszanka" ta emitowana jest na zewnątrz i wspólnie z przyciągniętą praną tworzy to, co nazywamy ENERGIĄ PIRAMIDY YANTRA.
Dzięki niej potężne, kosmiczne światło  jest dla nas "lekkostrawne" i nie powoduje zawirowań, jakie odczuwa wielu ludzi w wyniku przejścia do Ery Wodnika.   
Wygląda ono jak na zamieszczonej  graficie - z prawej.   Aldona stworzyła ją po raz pierwszy jeszcze ze starym modelem, w latach 90-tych XXw. Niektórzy uznali ją wówczas za "piramidalnie nawiedzoną".
W międzyczasie zjawisko to stało się powszechnie postrzegane, naturalne i potwierdzone naukowo.
Np. 8 lutego 2012 świat obiegła informacja, że Układ Słoneczny wleciał w międzygwiezdny obłok energii
Jednocześnie zaobserwowano, że na zwieńczeniu wielu piramid świata można  dostrzec gołym okiem wyraźny słup świetlistej energii.

power yantra power yantra power yantra power yantra
Zdjęcia powyżej, przedstawiające świetliste słupy energii, wypływające z piramid, od lewej:
Piramida Słońca w Bośni i Hercegowinie - zjawisko widoczne w 2009 i 2010 roku.
Piramida Kukulcan w Chichen Itza w Meksyku - wykonane 24.07.2009 r. przez Hectora Siliezara z El Salvadoru. Badania laboratoryjne wykazały jego autentyczność.
Energia z piramidy Księżyca w Teotihuacan (autor nieznany)
Piramida w Teotihucan w Meksyku. Autor L. Lascano


Naukowcy spekulowali, że "być może" piramidy działają jako "swoiste zawory bezpieczeństwa".


Dla nas nie było to nic nowego!
O tym, że każda piramida służy do stabilizacji magnetycznego pola naszej planety, pisaliśmy prawie od ćwierć wieku. Miejsce, w którym wystawiamy piramidy, w krótkim czasie staje się szczególnym miejscem mocy, pełnym kosmicznych impulsów. Bioaktywne pole sił piramid chroni nas przed wszelkimi obciążeniami z zewnątrz  (elektrosmog, zakłócenia, związane ze szkodliwym promieniowaniem), wzmacnia też procesy oczyszczania (odtruwania) organizmu i sprawia, że z łatwością wydalamy z niego wszystko, co szkodliwe. Nasze ciało i dusza zaczynają prawdziwie "oddychać".


Dlatego każdy, kto instaluje YANTRY, pracuje dla siebie, dla swojego najbliższego otoczenia i dla całej planety. 


MOC I DZIAŁANIE PIRAMIDY
wzrasta od chwili montażu i ujawnia się w pełni po ok. 4-6 tygodniach.
W tym czasie silny strumień piramidalnej energii tworzy coraz potężniejszą aurę, która z czasem staje się coraz szersza i  mocniej nasycona. Jej rozmiar i intensywność zależy od i rozmiaru piramidy, stopnia zanieczyszczeń podłoża i od ukształtowania terenu. Obecność kuli w Power Yantrze nadaje temu polu o wiele większy promień i dodatkowo wzmacnia jego natężenie.
Ponadto konstrukcje te wzajemnie się uzupełniają, tworząc sieć świetlistej energii. Siła ich oddziaływania wzrasta proporcjonalnie do ich ilości.  

yantraWiększość ludzi po prostu czuje tę niezwykłą energię
.
Wystarczy przesunąć lewą dłonią z boku piramidy, by odnieść wrażenie delikatnego powiewu. - Odbieramy wówczas niezwykle przyjemny chłodek jak orzeźwiający zefirek w trakcie upalnego dnia.
Gdy delikatnie, z wyczuciem wsuniemy dłoń do środka piramidy stołowej, możemy dostrzec wyraźną różnicę klimatu. W jej wnętrzu panuje "inna wilgotność powietrza", inne ciśnienie...      
MODELE DOMOWE niemal dosłownie zmieniają atmosferę i klimat pomieszczeń. Mieszkania, w których stoją, odbierane są jako "czyściejsze", zachęcające do zadumy, medytacji, modlitwy, marzeń, konstruktywnych planów i projektów.

Muszę podkreślić, że YANTRY działają na zewnątrz i nie trzeba wchodzić do nich, do środka.
W tym sensie energia MODELI OGRODOWYCH porównywalna jest do działania wodospadu. Tuż obok z wielką przyjemnością wdychamy powietrze nasycone Słońcem i wilgocią, chcielibyśmy tam mieszkać  lub przynajmniej wypoczywać. Jednak bezpośrednio pod silnym strumieniem wody wytrzymamy tylko do pewnego momentu. 

We wnętrzu ludzie wrażliwi czują przyjemne wibracje energii lub przepływ "prądu" przez ciało jak pod wpływem zdolnego uzdrowiciela.  Częstym zjawiskiem jest złudzenie, jakby oś traciła swoją stabilność i "wymykała się" z rąk - oporna na działanie praw materii. Niektórzy mówią o "zaniku" grawitacji, a niektórzy czują także "zanik" własnego ciała. Zaczynają rozumieć, że są istotami DUCHOWYMI. 
   
Typowe też bywają barwne wizje lub inne doznania metafizyczne, często pojawiają się  twórcze pomysły, wspomnienia z przeszłości czy z poprzednich wcieleń. Niektórzy uświadamiają sobie popełnione błędy lub otrzymują odpowiedzi na ważne pytania... Wiele osób w ten sposób uświadomiło sobie również moc i władzę nad swoim losem. Zdarzyły nam się też przypadki spontanicznego oświecenia. 
Niektórzy używają modelu C do eksterioryzacji. (Każdy ma swoją ścieżkę)

Aby zatankować większą ilość energii warto stanąć twarzą na wschód  i chwycić oś w taki sposób, by dłonie wzajemnie się nie dotykały. Trzeba koniecznie rozluźnić przy tym kolana (jak amortyzatory w samochodzie), gdyż napięte nogi blokują zarówno przepływ energii jak i subtelne odczucia. 
W trakcie "kąpieli" można oczywiście skupić się na obserwacji sygnałów, płynących z ciała i duszy, ale najkorzystniej jest oddać się w tym czasie marzeniom. Jeśli są dostatecznie mocne i w zgodzie z Wielkim Planem, miły, kosmiczny zefirek przeniesie je do rzeczywistości.
15 do 30 minut "kąpieli energetycznej" w piramidzie ładuje nas energią, która utrzymuje się (z tendencją spadkową) nawet do kilku tygodni.

Osoby, które czują wyraźnie bijące od piramidy gorąco są z reguły silnie zatrute (normalne w cywilizowanym świecie) i ulegają właśnie procesowi oczyszczenia. Przy pierwszym kontakcie mogą u nich wystąpić silne poty i różne, nieprzyjemne objawy z omdleniem włącznie. Oznacza to, że potrzebują trochę czasu, zanim dojdą do swojej naturalnej kondycji i zaczną czuć kosmiczny powiew.
Ci, których ogarnia przy piramidzie przejmujące zimno (i brak energii), są z reguły pod wpływem bezcielesnych bytów (więcej na ten temat, patrz: Pytania i odpowiedzi)ENERGETYCZNA JAKOŚĆ ŻYCIA
Pod wpływem piramid ludzie odczuwają silne naładowanie i wzmocnienie wewnętrznej siły. 
Działa to na wszystkie organizmy żywe. 
yantraDo modeli ogrodowych pielgrzymują najróżniejsze gatunki ptaków czy ssaków, nie bacząc na obecność domowej zwierzyny! Przez cały rok nieprzerwanie towarzyszy nam ptasi śpiew i widujemy gatunki ptaków, o których istnieniu nie mieliśmy wcześniej pojęcia.
Częste przystanki robią u nas przepiękne okazy gołębi pocztowych. Ściągają tu okoliczne koty, całe rodziny jeży, a nawet lisy.
Małe dzieci i zwierzęta, a więc istoty, których nie trzeba do niczego przekonywać, instynktownie chcą być w pobliżu tych konstrukcji, a w sytuacjach kryzysowych wchodzą do wnętrza.
Żywe istoty instynktownie czują, że można korzystać z tej energii w celu regeneracji sił.
Moje psy i koty też bardzo chętnie ładują się w ten właśnie sposób, szczególnie, gdy coś im dolega lub przed wyprawą "na łowy".

Podobną wrażliwość na piramidy wykazuje cała przyroda. Mój ogród wpędza w zdumienie niezwykłą, wręcz tropikalną bujnością. Rośliny rosną w sposób "szalony", a niektóre kwitną 2-3 razy w ciągu sezonu.  W miejscach na wprost rogów wewnętrznej piramidki trzeba je regularnie karczować i choć trudno tam o kawałek wolnej przestrzeni, nieustannie pojawiają sią dodatkowe dęby, wierzby... i wszystkie możliwe samosiejce.   

yantraRoślinom doniczkowym, w domu, brakuje niestety rozmachu, więc wyrażają to w nieco inny sposób. Np. krótko po wniesieniu do domu nowego modelu Power Yantry, jesienią zakwitły nam WSZYSTKIE kwiaty na raz; wniesiony na zimę do domu bieluń i kaktusy bożonarodzeniowe objawiły całe swoje piękno jednocześnie... Zakwitła nawet palma Yuka (foto z lewej), co jest praktycznie niemożliwe w warunkach domowych, w naszej strefie klimatycznej!!! - Każdego wieczoru  dosłownie tonęliśmy w upajającej woni tych egzotycznych kwiatów.

yantraMoc, która pozwala wzrastać i dojrzewać kwiatom, automatycznie jest tak samo przyjazna dla nas, ludzi.  Ich obecność wspiera naszą wolę i moc, wzmacnia osobowość, budzi świadomość nietykalności wewnętrznego JA. Budzi także miłość i moc ciepłych uczuć do siebie, świata i ludzi...
Osoby, żyjące lub pracujące stake w polu tej energii posiadają  PODWYŻSZONĄ WIBRACJĘ oraz większą, "rozrzedzoną", znacznie subtelniejszą aurę. Można ją nawet zobaczyć lub odczuć. - Ja postrzegam posiadaczy piramid  jakby byli "rzadsi", "lżejsi", bardziej eteryczni... Stają się w pełnym tego słowa znaczeniu ludźmi Nowej Ery - bardziej przyjacielscy i skłonni skupić się na wewnętrznej JEDNOŚCI.
To sprawia, że przy piramidach możliwe są wyrównane, harmonijne stosunki międzyludzkie. - Tam, gdzie mają miejsce drastyczne różnice poglądów, ludzie o wiele szybciej  dochodzą do porozumienia. Wszelkie napięcia usuwane są, zanim dojdzie do ostrych konfliktów.

Silne naładowanie życiową energią sprawia, że YANTRA ma także dobroczynny wpływ na jakość i smak przyrządzanych posiłków, a także płynącej z kranu wody (choć nie doradzam eksperymentów z polską "kranówką"). Wystarczy włożyć do wnętrza napełnioną szklankę, a różnica odczuwalna jest już po kilku minutach. Sprawdzałem też zmiany, jakie dokonywały się w zwykłym, stołowym winie, które postało przez pewien czas w piramidzie. Kiperzy tracili orientację.
Jedzenie wstawione do środka jest na nowo spolaryzowane, co częściowo neutralizuje jego szkodliwą zawartość.

yantraMałą piramidę przez wzgląd na jej rozmiar można wziąć ze sobą w każdą podróż.
Mnie towarzyszy wszędzie i nie wyobrażam sobie noclegu w żadnym, choćby najbardziej luksusowym hotelu, bez tej wspaniałej energii. Kiedy nie mogę mieć jej ze sobą, biorę naładowane jej energią berełka (patrz: Berła faraonów).


piramidy yantra


ISTOTNE KORZYŚCI DLA POSIADACZY PIRAMID


"Pierwszym prawem natury jest pragnienie własnego szczęścia."
Jeremy Bantham


Płynąca z piramid subtelna SIŁA uruchamia w nas proces wielkiego oczyszczania  na planie duchowym. Jest cudownym "lekiem" na powszechny brak orientacji współczesnej epoki, na ogólną frustrację i upadek wartości.  Delikatnie nas "zmusza" do weryfikacji dotychczas ustanowionych ziemskich praw i kodeksów, by znalazły wreszcie współbrzmienie z ogólnym, Wielkim Porządkiem.
Pomaga oczyścić umysł i dotrzeć do Pustki, gdzie wszystko otrzymuje nowy Początek. Skłania do wytyczenia nowych, zdecydowanie ciekawszych dróg. Zachęca do skupienia się na wewnętrznej twórczej mocy, byśmy mogli wspólnie - siłami ducha - tworzyć lepszy świat.
Wypełnia nas witalną energią, optymizmem i bezgranicznym poczuciem bezpieczeństwa.
W obecności tej wibracji każdy człowiek ma szansę poczuć, jak wielkim darem jest życie. 


yantraZDROWY SEN
Poprzez silne doładowanie energią prany cudownie się czujemy, o wiele lepiej śpimy i wypoczywamy.  Wszelkie zakłócenia snu w większości przypadków znikają samoistnie.W zależności od indywidualnych potrzeb lub stopnia obciążeń sen okresowo się wydłuża lub (nawet drastycznie) skraca, ale zawsze staje się głębszy i silnie regenerujący. 

W pierwszych dniach
 lub tygodniach od momentu zakupu piramidy osoby silnie wyczerpane i zatrute popadają czasem w istną "śpiączkę". Jest to znak, że potrzebowali regeneracji. Opłaca się wówczas "pozwolić sobie" i poddać się. Energia piramidy podnosi naszą wibrację, a to o wiele sprawniej odbywa się przy uśpionym intelekcie. W każdym przypadku trzeba się przyzwyczaić do tej nowej energii.
Po pewnym czasie z reguły wszystko wraca do normy.

Ludzie zdrowi i aktywni, jeśli zaczną medytować, skracają sen na zawsze. Zyskują tym samym  wiele dodatkowych godzin i rozpoczynają nowy styl życia. Czują się  zregenerowani i umotywowani do szukania nowych dróg, rozwiązań czy zajęć... Gdzieś muszą umieścić nowy zapas sił i wielki zapał.
Gdy człowiek systematycznie "ŁADOWANY" nie kieruje uzyskanej energii np. w konstruktywną pracę czy hobby, owa "bezsenność" może stać się uciążliwa. Generalnie moc płynąca z piramid "nie lubi" stagnacji i zdaje się zawsze popychać swego właściciela do przodu, do poszukiwań nowych dróg i zajęć, wiodących do szczęścia. 

Mała piramidka ustawiona w sypialni sypialni - zwłaszcza z dala od źródeł promieniowania jak komputer... - wpływa pozytywnie na zawartość marzeń sennych. Wielu ludzi zaobserwowało, że sny stały się barwne, wyraziste, fabularne, logiczne, niekiedy ostrzegawcze i niezwykle pomocne w zmaganiach z codziennymi kłopotami.
Najbardziej zdumiewającym zjawiskiem jest tu wydłużenie się fazy REM, co musi mieć związek ze zwiększoną nagle produkcją melatoniny, a zatem... Wszystko wskazuje na to, że obecność piramid niezwykle korzystnie oddziałuje na mózg!-  Czekam na postępowych badaczy, którzy zechcą zbadać ten fenomen metodami naukowymi.

Częste, wręcz fabularne marzenia senne (u niektórych także niezwykłe wizje - sny na jawie) są nieocenioną pomocą w uświadamianiu sobie i w rozwiązywaniu problemów. 
Ze świata snów, gdy intelekt nie blokuje kanału do wszechwiedzy, przychodzi wiele ważnych informacji. Wiąże się to również z faktem, że doładowanie praną sprzyja nawiązaniu głębszego kontaktu z własną duszą (podświadomością).  TERAPIA

yantraEnergia Yantry niezwykle silnie oddziałuje na splot słoneczny - nasze CENTRUM. Wzmacnia wegetatywny system nerwowy i zmienia postrzeganie rzeczywistości. "Zagaduje" każdego, kto posiada problemy z poczuciem bezpieczeństwa, cierpi na depresję lub nie potrafi dostrzec sensu życia. Pozwala otworzyć bramę do głębokiego pokoju, pewności i siły, a z tego poziomu o wiele łatwiej uporać się z problemami.
Niektórzy znajdują wreszcie odpowiednie dla siebie metody terapeutyczne, podejmują nowe decyzje i znajdują siły na ich realizację. W wielu wypadkach użytkownicy rzucają palenie czy nadmiar jedzenia, męczącą pracę lub niewłaściwego partnera.  
Większość automatycznie staje się świadoma blokujących emocji i duchowych ran, wymagających uzdrowienia. 
Z tego powodu wszelkie terapie z regresją hipnotyczną na czele są przy tych piramidach krótsze i o wiele bardziej efektywne.
 W każdym przypadku głębia nieświadomości staje się bardziej przejrzysta i wiele zagadek rozwiązuje się spontanicznie! Przy umiejętnych sposobach oczyszczania można pozbyć się nawet najcięższej traumy przeszłości. 

Yantra sprawdziła się już wielokrotnie jako podstawowe wyposażenie wnętrz, w których odbywają się kursy jogi, zbiorowe medytacje, prowadzone są warsztaty ezoteryczne i treningi motywacyjne. A ponieważ dodaje sił, potrafi być nieocenioną pomocą również dla masażystów bądź rehabilitantów.ZWIĄZKI Z LUDZMI
Obecność piramid wzmacnia sercowy lotos, co dyskretnie skłania do uruchomienia kanału miłości.  Na tej drodze możemy wydobyć z siebie i rozwinąć bezgraniczne poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego i skorygować stosunek do samych siebie, partnera, przyjaciół i innych ludzi.  Możemy obudzić w sobie głęboką MIŁOŚĆ  i - przez głębokie zrozumienie - dotrzeć nawet do wroga. Zyskujemy szanse, by wspiąć się na poziom, na którym mniej ważne są dzielące nas różnice (zdań, poglądów...), gdyż zaczynamy dostrzegać to, co nas łączy. Dociera do nas zasada wspólnej jedności z uwzględnieniem wyjątkowości każdego z nas. 
Język miłości jest językiem międzynarodowym - uniwersalnym. Tworzy pozytywną bazę do kontaktów i mentalnego porozumienia między ludźmi. Prowadzi do usuwania uprzedzeń na arenie międzynarodowej. Przy odrobinie DOBREJ WOLI można usunąć ze świata stare konflikty i wiele wspólnie osiągnąć. Niezwykle zatem korzystne jest instalowanie piramid w pokojach konferencyjnych, szczególnie tam, gdzie  spotkają się ludzie z różnych obszarów kulturowych.yantraWIEDZA
Energia piramidy zachęca do refleksji, do medytacji i podróży w głąb siebie -tam, gdzie znajdują się odpowiedzi na wszystkie ważne pytania.
Korzystając z niej w czasie snu, medytacji lub w chwilach relaksu, uwalniamy energię, z której czerpiemy Wiedzę. W tym sensie każda YANTRA stanowi osobliwy KLUCZ DO WIEDZY i wewnętrznej mądrości. 
Dla tej właśnie mądrości jogini ćwiczą i medytują po kilkadziesiąt lat w odosobnieniu, dla niej latami śpiewają mantrę OM. - Posiadacze piramid nie muszą tego robić. Przy tych piramidach chwile twórczej zadumy zastąpią najlepsze techniki medytacyjne. W wielu wypadkach ma miejsce spontaniczne duchowe oświecenie jak po latach klasztornej medytacji.  Wiedza i zrozumienie ulegają potem pogłębieniu w zawrotnym tempie. Ukoronowaniem poświęconej temu UWADZE jest doskonała znajomość praw, rządzących naszym losem i szczęściem, otwarcie na kosmos, nowe idee i nowe technologie. NOWE IDEE
Osoby nieustannie poszukujące nowych dróg i rozwiązań znajdują tu dodatkowy (kosmiczny) impuls. Energia ta bowiem otwiera nas na inspirację, budzi pomysłowość i pragnienie wprowadzania zmian czy ulepszeń - w samym sobie, w domu, firmie i środowisku. Wielu obserwuje, jak w ich głowach pojawiają się nagle rozwiązania problemów lub odpowiedzi na istotne pytania (jeśli je stawiają).
Dotychczasowe wynalazki opierały się zawsze na tych samych pryncypiach i modyfikowały w nieskończoność zasadę "krzesania ognia" w jaskini. Czy to maszyna parowa czy silnik spalinowy - ulepszaliśmy tylko jedną, tę samą zasadę. 
Teraz uczymy się pokonywać czas i przestrzeń, sięgać, gdzie nikt dotąd nie sięgał... Wznosimy się na nieznane szczyty, a pod względem technicznym - zbliżamy się do "statków kosmicznych". Postrzegamy nagle, że można diametralnie inaczej - myśleć, czuć, odbierać rzeczywistość, tworzyć, budować, działać....yantraSPOKÓJ DUCHA
Ogromna ilość użytkowników obserwuje u siebie psychiczną stabilizację, zaawansowani natomiast osiągają stale obecny, wewnętrzny SPOKÓJ. Pozwala on na ocenę każdej sytuacji z chłodnym dystansem. 
Jedną z najcudowniejszych korzyści jest wyzwolenie z lęku i pęd ku prawdziwej wolności. 
Zawsze ogromnie mnie cieszy, gdy kolejny użytkownik Yantry donosi o ogarniającym go SPOKOJU, nabytej świeżo umiejętności "patrzenia z boku" i rosnącej tolerancji dla innych.CUDA
W wielu przypadkach zaobserwowałem zjawisko pokonania tzw. "genu niewolnika". - Gen ten sprawił, że historia ludzkości jest wyłącznie nie kończącą się listą wzajemnych podbojów. Nieustannie walczymy o strefy wpływów i jesteśmy albo podporządkowani albo podporządkowujemy sobie innych. 
Nie chcę tu roztrząsać, czy zostaliśmy "uszkodzeni" na skutek manipulacji genetycznych kosmitów, czy taki właśnie był Plan Stwórcy. Tak czy inaczej obecny w naszych ciałach "gen niewolnika" utrudnia nam prawdziwy rozwój i proces poznania.
Jeśli rzeczywiście mamy przejść i zakotwiczyć się w wyższym wymiarze, musimy pokonać ograniczenia i kierujący naszymi działaniami strach.
Moja żona - przez pokonanie uciążliwej otyłości - dowiodła, że geny nie mają na nas wpływu, a przynajmniej tracą go, gdy skupimy się na tworzeniu siebie na nowo (fotografie, patrz: FAQ).   Naukowcy też zdołali już dowieść, że jesteśmy w stanie pokonać uwarunkowania genetyczne (patrz: film na youtube Bruce Lipton - The New Biology - Where Mind and Matter Meet 
A zatem.... Wszystko w naszych rękach.  

 

yantraINTUICJA
Każdy właściciel piramid YANTRA obserwuje, że z miesiąca na miesiąc ogromnie wzrasta jego wyczucie i INTUICJA!!! Odnawia stopniowo łączność z wyższym JA, przerwaną w dzieciństwie na skutek podporządkowania się dorosłym... I znów otwiera się na wewnętrzny głos!
Wewnętrzny podszept to nieomylny doradca! Jeśli się wsłuchamy, zdolni jesteśmy rozpoznać prawdziwe zamiary każdego przybysza, bez względu na stosowane przez niego chwyty psychologiczne. Nikt nam nie wmówi, w co wierzyć, co kupić, jak uzdrowić życie... Błyskawicznie, bez wnikania w szczegóły oceniamy, co jest dla nas dobre, a co złe i w sprawach osobistych stajemy się najlepszym ekspertem.
Daje nam to wolność od pośredników do Boga, zdrowia czy Wiedzy... Na tej drodze rodzi się poczucie pewności, bezpieczeństwa i siły.WZROST SAMOŚWIADOMOŚCI

piramidy YantraPołączenie z wnętrzem sprawia, że z czasem stajemy się o wiele bardziej świadomi siebie i roli, którą pragniemy odegrać w tym życiu. Odkrywamy, że jesteśmy jedyni na świecie, indywidualni i niezwykli. Poznajemy swoją wartość i piramidalne "przebudzenie" uświadamia nam ogrom wewnętrznych  możliwości. Pragniemy teraz  wyrazić swoją wielkość i jesteśmy gotowi do wielkich czynów.  Wkraczamy na swoją (właściwą) ścieżkę; robimy to, co kochamy i żyjemy z tego, do czego zostaliśmy powołani. 
Najlepiej dowodzą tego różnej maści twórcy, którzy znajdując nowe źródło twórczych mocy, potrafią objawić pełnię swego talentu.  (Fotograficzne "wariacje na temat Yantry", które z radością zamieszczam na tej stronie, stworzyła wspaniała artystka; Agnieszka i jej partner, Maciej).

Dokładnie tak, jak artystów - nadmiar nieprzerwanie płynącej z piramidy energii inspiruje każdego człowieka, by realizował się w dziedzinie, do której został powołany - żeby otworzył bramy kosmicznego bogactwa, zyskując dostęp do prawdziwej obfitości.  
piramidy YantraZ tego powodu również wielu przedsiębiorców przyznało piramidzie wręcz magiczny wpływ na prowadzenie interesów. Stwierdzają często rozszerzoną strefę wpływów, pomnożone zyski i niespodziewane, nowe, ciekawe, nawet "genialne" rozwiązania. Często niezwykłe pomysły przychodzą we snach lub po prostu nagle "przychodzą" komuś do głowy. Regularnie słyszę o dynamiczniejszym niż dotąd rozwoju firmy i przedterminowej realizacji śmiałych planów.
Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w przypadku ludzi biznesu możemy mówić o dużej koncentracji myśli, skierowanej wyłącznie na konkretny cel. Piramidy wzmacniają myślokształty czyniąc z naszych myśli intensywną, skuteczną modlitwę. To zawsze prowadzi do urzeczywistnienia.
Z czasem zaczynamy rozumieć, że żyć prawdziwie to rozkoszować się samym procesem istnienia i tworzenia! To realizować swoje plany, wypełniać zadania, radować się każdą chwilą i wszystkimi atrakcjami, jakie oferuje ziemskie życie!KONTROLA MYŚLI
piramidy Yantra
Nasze najskrytsze marzenia mogą się spełnić, jeśli w sposób metodyczny tworzymy wokół siebie myślokształty pełne szczęścia i dobrobytu.
Amerykański fizyk - Patrick Flanagan - dowiódł, że umieszczenie repliki Cheopsa nad głową badanego w chwili, gdy ten ma zamknięte oczy, sprawia, że jego mózg generuje fale alfa. Fale te pojawiają się przy przechodzeniu w wyższe stany świadomości. Sprawiają, że myśl ludzka zyskuje moc kreacji.

Energia piramid YANTRA prowadzi nas na wyższe poziomy (fale theta, a nawet delta - cel joginów). Wzmacnia to każdą, nawet przelotną myśl i uczucie. Można śmiało powiedzieć, że pole sił piramid utrwala myślokształty, które - by się urzeczywistnić - jak magnes przyciągają potem odpowiednich ludzi i zdarzenia. Oznacza to przemianę naszych tęsknot w rzeczywistość!!!
Mamy tu do czynienia z niesłychanie potężnym źródłem kosmicznej energii. Dzięki świadomemu działaniu wszystko staje się dla nas możliwe. Każdy, kto ćwiczy pozytywne myślenie lub konstruktywnie marzy i roztacza nowe plany, obserwuje efekty!
Naturalnie należy podkreślić, że kowalem swego losu wciąż pozostaje człowiek. Piramida dostarcza mu tylko światła, by w tempie kosmicznym mógł przekonać się o swojej wewnętrznej MOCY.
Reszta zależy od koncentracji na celach!

piramidy YantraRealizacja najskrytszych pragnień ma dla nas ogromne znaczenie, gdyż sfrustrowani i zniechęceni możemy odczuwać w przyszłości tylko żal i ból.  - A to nigdy nie wróży nic dobrego.
Natomiast "ludzie zadowoleni i szczęśliwi zdolni są zostawić dzieciom świat, w którym warto żyć!" Naszym zadaniem jest tworzyć dobre życie na Ziemi! Perspektywa realizacji marzeń budzi pierwotne poczucie szczęścia i radość życia. Oznacza postęp we wszystkich dziedzinach życia. Łatwiej nam wznieść się na kolejne szczeble drabiny rozwoju, łatwiej  odczuwać miłość, łatwiej uzdrawiać ciało i duszę, łatwiej ROZUMIEĆ otaczającą nas rzeczywistość i własną istotę, pełną duchowej MOCY...

Musimy jedynie zadbać, by swoimi wyobrażeniami nikomu nie szkodzić. Powinniśmy używać tej energii zgodnie z poczuciem wysokiej etyki. Nie dlatego, że manipulacja ludźmi (czarna magia) to grzech, tylko że zawsze wraca do właściciela. - Przy piramidach wraca w tempie kosmicznym, stąd tak wielka ich rola w rozwoju ŚWIADOMOŚCI.
Wezwani do kontroli myśli, emocji, a przede wszystkim INTENCJI znajdziemy pozytywne sposoby rozwiązania WSZYSTKICH problemów. 
 
W efekcie prawidłowej postawy duchowej stajemy się szczerzy wobec siebie i innych, otwarci na świat i pełni energii. yantraPRACA Z PIRAMIDAMI
Przy piramidach wystarczy medytować, myśleć, czuć..., a w jednym błysku oświecenia (lub w powolnym procesie) wszystko staje się jasne.

Pierwszym krokiem w tym celu jest prawidłowe ustawienie piramidy, a następnie obserwacja siebie i nowych zdarzeń.
Jeśli wszystko jest dobrze, ciesz się!  Piramida wzmacnia właśnie pozytywne plany i uczucia. Im więcej ich teraz stworzysz, tym lepiej będzie ci się wiodło i wcześniej osiągniesz urzeczywistnienie. Będziesz obserwować błyskawicznie szybkie realizacje konstruktywnych planów. Powoli zaczniesz też dostrzegać proces zachodzących w tobie zmian. Ponad normę rozwiniesz intuicję. Staniesz się człowiekiem, którego trudno oszukać, okłamać czy zwieść. Znajdziesz zawsze odpowiedź na każde, jasno postawione pytanie. Odkryjesz i nauczysz się właściwie korzystać z rządzących tobą praw, by zyskać szansę bycia po prostu szczęśliwym.

Jeśli po zainstalowaniu piramidy zacznie dziać się coś złego, ciesz się również!
Konfrontujesz się właśnie ze skutkiem nieprawidłowości w myśleniu i odczuwaniu.
Teraz zyskujesz szczególną przejrzystość umysłu  i masz możliwość dokonania korekty.
Najlepiej w procesie tworzenia NOWEGO! Energia piramidy wzmocni teraz wszystko, co stworzysz. Na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy z Aldonką nową technikę trójwymiarowej afirmacji.  Niezwykłą jej skuteczność potwierdziło wielu naszych uczniów, którzy dzięki wytężonej pracy z piramidami zdołali już spektakularnie odmienić swoje życie. Zobacz tekst o MATERIALIZACJI MARZEŃ i AFIRMACJI 3D

Piramidy YANTRA to przede wszystkim instrument wspierający rozwój na wszystkich poziomach bytu -  magiczne narzędzie do przemiany szarej codzienności w bajkową rzeczywistość. 
Jeśli tylko zaczniesz z nich korzystać w sposób świadomy, znajdziesz się po drugiej stronie - tam, gdzie najdoskonalszym autorytetem jest cichuteńki głos twojej intuicji, a kierunkiem poczucie spełnienia.
Dzięki pracy duchowej opanujesz, zawładniesz swoim życiem. Staniesz się Panem i Władcą swego losu! Człowiekiem Nowej Ery!

yantra

Doświadczenia z piramidami YantraWiedza bez logiki nic nie jest warta.
MenanderPrzy obecnym stanie wiedzy i techniki wciąż trudno jest dowieść istnienia energii piramid. 
Pozostaje nam badać ludzi, korzystających z kąpieli energetycznej Yantra. Wyniki doświadczeń wprawiły już w zdumienie wielu sceptycznych fachowców. 
Gdy osoba  badana wchodzi w kontakt z Yantrą, w jej aurze i organizmie występują różne zjawiska, które dowodzą  istnienia silnie oddziałującego na nas pola energetycznego. Wielu ludzi wyraźnie czuje naładowanie świeżą energią, co utrzymuje się nawet do kilku godzin.
Wykonane wielokrotnie fotografie kirlianowskie dowiodły, że piramida wzmacnia przepływ energii w akupunkturowych meridianach. Tam, gdzie  był on bardzo słaby,  po  kontakcie z piramidą można było zaobserwować znacznie silniejsze promienie.

piramidy Yantra

Fotografia aury

Wynik doświadczenia 
Dałem sfotografować swoją aurę po przebyciu ponad 1000 km do Wiednia (fot. z lewej). Miałem za sobą męczącą podróż w środku upalnego lata. Praktycznie cała moja aura powinna być koloru ketchupu i rzeczywiście można zauważyć tu ślady ciemnej czerwieni, obrazującej autostradową agresję.

Duża ilość jasnej czerwieni pokazuje jednak aktywność (bez nerwowości), a  pomarańcz i żółty twórczo - radosne nastawienie. Plama zieleni świadczy o rozpoczętym procesie oczyszczania i regeneracji. - Jest to wynik wieloletniej pracy z piramidami.

piramidy YantraKolejne zdjęcie, wykonane po kilku minutach medytacji w piramidzie ogrodowej, nieoczekiwanie aura znacznie się rozszerzyła i zmieniła kolor na jasno-lila. Przedstawia wielkiego mistyka, wizjonera, telepaty... człowieka, który więcej niż inni widzi i wie.  (Przebijające ciemne TŁO tuż nad głową to nie aura, lecz jej brak. - Skutek trzymania w lewej dłoni piramidy - zamiast elektrody.)
 
Zdaniem fachowców jest to efekt absolutnie niemożliwy do osiągnięcia w tak krótkim czasie!  Prezentowany tu stan ducha zbliżony jest do stanu bezpiecznego dziecka, tulonego w ramionach matki. U cywilizowanych dorosłych możliwy dopiero po wielu latach praktyk np. w tybetańskim klasztorze. !
Dowodzi to, że energia mojej piramidy prowadzi w przeciągu kilku minut do harmonizacji i odrzucenia stresu, oddziałując jednoznacznie pozytywnie na nasz organizm i psychikę.

Dotychczas ludzie czynu pozostawali z dala od swojego ducha, co dotkliwie odczuwamy w świecie polityków, biznesmenów i finansistów... Stany głębokiej duchowości dostępne były tylko  w medytacyjnej ciszy, np. w pustelni. 
W polu piramid YANTRA możliwe jest przechodzenie z jednego stanu w drugi tak, jak przechodzimy z pokoju do pokoju. Z aurą w kolorze lila  można czerpać uniwersalną Wiedzę (choć trudno np. prowadzić samochód czy rozmowy handlowe). Z aurą jasnoczerwoną  natomiast można DZIAŁAĆ na każdym polu, choć trudno korzystać z wewnętrznej mądrości.
Poprzez pracę z energią piramid w każdej chwili zdolni jesteśmy odsunąć na bok targające nami emocje, wejść w pełny kontakt ze swoim wyższym ja, by po chwili - pełni energii - powrócić do naszych rzeczywistych zadań i zwykłej aktywności. Dzięki temu Duch staje się obecny w naszych czynach i bez błądzenia osiągamy zamierzone cele.

  yantra
 

Doświadczenia radiestetów
"Jeśli ktoś z nas pragnie poznać coś w sposób czysty, musi (...) samą tylko duszą oglądać rzeczywistość."
Sokrates
piramidy YantraPiramidy YANTRA mają tak wiele zastosowań, że ich właściwości radiestezyjne wydają  się marginalne, jednak trudno byłoby je tu pominąć. 

Wybitny radiesteta inż. Kilian Kurlus odkrył, że niemal  każdy korzystający z ogrodowego modelu Yantry ma po wyjściu biopole promieniujące kolorami zbliżonymi do aureoli świętych.
W skali Bovisa wzrasta ono ze zwykłego poziomu 6,5 tys. jednostek do ok. 80 - 100 tys!!! 
Wystarczy kilka minut relaksu, by w pełni wyczerpanemu człowiekowi
przywrócić chęć do działania. 
Wzmocniony organizm szybko rozpoznaje i usuwa toksyny, oczyszcza się i regeneruje.

Co do badań nad energią samej piramidy, z góry dziękuję wszystkim radiestetom. 
Radiestezja jest nauką o promieniowaniu Ziemi, podczas gdy piramidy YANTRA ściągają energię kosmiczną, uaktywniającą znacznie subtelniejsze siły DUCHA. -  Sondowanie tak subtelnych pól energetycznych metodami stworzonymi do pomiarów ziemskich promieniowań  porównać można do mierzenia odległości kosmicznych krawieckim centymetrem.
Z tego też powodu reakcje fachowców od cieków wodnych bywają przy piramidach różnorodne i zaskakujące - od wielkiego zachwytu przez podziw aż do agresywnych ataków, wywołanych prawdopodobnie lękiem przed nieznanym.
Typowa wypowiedź posiadacza piramidy, który konsultował się z radiestetami:

"(...)potwierdzam, że radiesteci mają duży problem z piramidami YANTRA.
Było u mnie w mieszkaniu dwóch znanych ekspertów: jeden zmierzył zasięg pola piramidy na co najwyżej 4 metry i to niezbyt wyraźnie; drugi stwierdził, że promieniowanie jest silniejsze niż w Stonehenge i odległość od piramidy optymalna dla mnie to 200 m
(sic!) ... "  . 

Nadmiar tego typu doświadczeń sprawił, że kategorycznie przeciwstawiam  się autorytatywnym wypowiedziom radiestetów na temat piramid YANTRA.
Wyjątek stanowią ci, którzy mają na swoim koncie udokumentowane, wieloletnie, rzetelne badania  nad tą energią i osobiste obcowanie z TYMI piramidami przynajmniej od kilku lat. 

Według mojej oceny o wielkiej przydatności piramid YANTRA w radiestezji stanowi nie tyle neutralizacja szkodliwego promieniowania, ile wielokrotne wzmocnienie ludzkiego kostiumu energetycznego. Czyni to człowieka nad wyraz silnym i zdolnym obronić się nie tylko przed ciekiem, ale także przed promieniowaniem radioaktywnym, a nawet elektrosmogiem i niezdrową żywnością (silny organizm natychmiast wydala wszelkie toksyny). 
Nasze  codzienne zmagania ze stresem, hałasem, elektrosmogiem, promieniowaniem....  porównać możemy do nieustannej walki. Jesteśmy napięci, czujni i całą energię kierujemy na  przeciwstawienie się degeneracji. Dlatego brak nam już sił na odczuwanie subtelnych wibracji miłości i zachwytu.

yantraW obecności piramid podnosi się nasza wibracja i zmienia się konstrukcja ciała energetycznego; z gęstej siatki, w którą wszystko uderza, na siatkę o wielkich, przepuszczalnych otworach. Jak pisałem wyżej - ludzie stają się przy tych piramidach "rzadsi". Dzięki temu wszelkie obciążenia "przelatują przez nas" jak woda przez sito i nie są w stanie nam zaszkodzić. Bez wydatkowania rezerw energetycznych odzyskujemy naszą pierwotną, duchową siłę i radość życia.źródła:

http://innemedium.pl/wiadomosc/uklad-sloneczny-wlecial-w-miedzygwiezdny-oblok-energii
http://www.zloty-rozokrzyz.org/teksty/po_p48_01.htm
http://gwiazdy.com.pl/component/content/article/5738-POT%C4%98GA%20T%C4%98CZY%20I%20S%C5%81O%C5%83CA
http://salontajemnic.wordpress.com/2011/12/05/cymatyka-nauka-o-falach-dzwiekowych-i-ich-oddzialywaniu-na-substancje-fizyczne/
Przekazy, otrzymane m.in. na ceremoniach Ayahuaski.

yantra
UWAGA: Piramidy YANTRA mogą być traktowane również jako dekoracje, atrakcyjne artykuły wyposażenia wnętrz lub przepiękne rzeźby ogrodowe.
Jako sprzęty energetyczne są wspaniałym, w moim przekonaniu niezbędnym dopełnieniem każdego konstruktywnego działania. Wspierają każdą ścieżkę duchowego rozwoju.  To krok ku samozasilaniu. W tym miejscu przestrzegam jednak wszystkich, którzy bez odpowiedniej wiedzy i praktyki zamierzają  zastąpić energią piramid konwencjonalne metody leczenia. Przed taką decyzją radzę skonsultować się z zaufanym lekarzem - naturalistą.


yantra


Powitanie | Power Yantra | Piramidy Yantra | Historia | Modele Piramid

Piramidalne akcesoria | Berła | Cennik i zamówienia | Aktualności | O mnie | Linki | Kontakt

UWAGA!
Niektóre z prezentowanych tutaj fotografii to symulacje komputerowe, stworzone na bazie moich mniejszych modeli piramid.

Copyright © 2000-2020 do wszystkich tekstów zawartych na stronie: A.J. Miroński. All rights reserved.